close
تبلیغات در اینترنت
موبایل و تبلت


تریبون آزاد بخش یامچی(ایران - آذربایجان - بخش یامچی)

http://www.yamchimiz.ir/
اینـتر وب اینـتر وب
محبوبترین مطالب
تبلیغات
تبلیغ در فان تبلیغ در فان
تریبون آزاد بخش یامچی

تریبون آزاد

از کار افتادن گوشی های آیفون بر اثر دریافت یک پیامک عربی !

جدیدا باگ جدیدی در گوشی های آیفون کشف شده است که طبق آن کاربر این گوشی هوشمند در صورت دریافت پیغامی با متن یونیکد عربی با مشکل اساسی مواجه می شود و گوشی فرد مورد نظر به دلیل عدم توانایی در نمایش این پیغام گوشی را ریبوت می کند و گاهی نیز با دریافت این پیغام گوشی آیفون دچار هنگ های پی در پی می شود.

دانلود / ادامه مطلب
چگونه با گوگل گوشی گمشده‌تان را پیدا کنید

بسیاری از افراد با مشکل گم کردن گوشیشان در منزل، محل کار و … دست به گریبان بوده اند و حال گوگل به کاربران امکان داده به جای جستجوی ناامیدانه محیط اطراف از روش بهتری استفاده کنند.

با ما همراه باشید:


دانلود / ادامه مطلب
افزایش طول عمر باتری در اندروید

افزایش طول عمر باتری در اسمارت فون ها، نه تنها دغدغه ای مهم برای شرکت های تولید کننده است، بلکه توانسته توجه تعداد زیادی از کاربران را نیز به خود جلب کند. حتما خود شما نیز به دنبال راهی برای انجام این کار هستید و از این که دائما به دنبال پریز برق و یا کابل اسمارت فون می گردید، خسته شده اید. در این مطلب تعدادی از موثر ترین و بهترین تکنیک های افزایش طول عمر باتری را جمع آوری کرده ایم. البته این نکته را هم بدانید که تکنیک ها و ترفند های معرفی شده کاملا تست شده و تضمینی اند.

نکته دومی هم وجود دارد که نباید فراموش کنید: استفاده از تکنیک های زیر می تواند طول عمر باتری شما را تا حد قابل قبولی افزایش دهد، ولی نباید انتظار معجزه داشته باشید و فکر کنید با انجام دادن چند کار جزئی، خواهید توانست دو برابر حد معمول، از اسمارت فون خود کار بکشید.

با این مقدمات، بهتر است برویم سر اصل مطلب در ادامه مطلب:


دانلود / ادامه مطلب
بروزرسانی

***** مطالب تا صفحه 5 بروز میباشد .لطفا بازدید فرمائید   *****