close
تبلیغات در اینترنت
شبکه


تریبون آزاد بخش یامچی(ایران - آذربایجان - بخش یامچی)

http://www.yamchimiz.ir/
اینـتر وب اینـتر وب
محبوبترین مطالب
تبلیغات
تبلیغ در فان تبلیغ در فان
تریبون آزاد بخش یامچی

تریبون آزاد

آنچه هنگام استفاده از wifi باید بدانیم

امروزه تقریبا همه ما با وای ـ فای سر و کار داریم؛ خانه، محل کار، رستوران، کافی‌شاپ و مکان‌های مختلف دیگر همگی میزبان اتصال وای ـ فای هستند و ما می‌توانیم به کمک این فناوری با گوشی هوشمند، تبلت یا لپ‌تاپ خود به اینترنت دسترسی داشته باشیم. هنگام خرید و راه‌اندازی یک روتر یا مودم ADSL مجهز به وای ـ فای بهتر است چند عبارت و اصطلاح را بدانید تا با اتصالی ایمن‌تر به مرور صفحات وب و گشت‌و‌گذار در اینترنت بپردازید.

این اصطلاحات ممکن است ابتدا کمی مرموز و گیج‌کننده به نظر برسد. وقتی برای خرید به بازار می‌روید، با محصولات مختلفی روبه‌رو می‌شوید که عباراتی روی جعبه آنها نقش بسته است. آشنایی با این عبارات می‌تواند ما را در خرید بهتر یاری کند. در این مقاله به محصولاتی می‌پردازیم که به نحوی با اتصال وای‌ ـ فای درگیر هستند.


دانلود / ادامه مطلب
دزد اینترنتتان را پیدا کنید

در حالی که وزارت ارتباطات به افزایش تعداد کاربران اینترنت در یک سال اخیر افتخار می کند، همچنان گلایه هایی از سرعت کم اتصال وجود دارد. بعضی کاربران می گویند گاهی سرعت شان به شکل وحشتناکی پایین می آید و دسته دیگری ادعا می کنند حجم بسته شان زودتر از چیزی که انتظار داشته اند به پایان می رسد. جواب وزارتخانه همیشه یکی است: خود کاربران باید با دو چشم باز، مراقب سرویس دهنده اینترنتی شان باشند و شیطنت های احتمالی را گزارش کنند.

دانلود / ادامه مطلب
بروزرسانی

***** مطالب تا صفحه 5 بروز میباشد .لطفا بازدید فرمائید   *****